Kompleksowe usługi fotografii i filmowania z powietrza

Jesteśmy pasjonatami filmu i fotografii a nasze doświadczenie i umiejętności to gwarancja wysokiej jakości usług w rozsądnej cenie. Każde, nawet najmniejsze podjęte zadanie traktujemy poważnie i profesjonalnie.

Mimo iż nie przechwalamy się naszym sprzętem i jego parametrami możemy zapewnić że posiadamy zarówno maszyny latające odpowiednie do większości zleceń, jak również wysokiej klasy kamery oraz szeroką gamę akcesoriów – statywy, slidery, steadycam, monopody, rigi i inne. Wykonane przez nas prace mówią same za siebie – sprawdź i przekonaj się, że warto nam zaufać i nawiązać współpracę.

Posiadamy wymaganą przez prawo licencję operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO oraz polisę OC chroniącą naszych klientów.

Zastanawiasz się jak nasze usługi mogą Ci pomóc w Twoim biznesie?

Skontaktuj się z nami i opowiedz czym się zajmujesz – znajdziemy rozwiązania dla Ciebie.

Wykonamy dla Państwa w pełni kompleksowe usługi filmowania i fotografii z dronów (z lotu ptaka) oraz tradycyjnie „z ziemi” za pomocą sprzętu rejestrującego w jakości Full HD (1080p) lub Ultra HD (4K).

Oferujemy transmisje live HD z drona, a także interaktywne panoramy sferyczne, ortofotomapy i modele 3D. Możemy wykonać ujęcia wideo, do wykorzystania w Państwa produkcjach, a także kompleksową usługę polegającą na filmowaniu, zdjęciach a także montażu wideo i przygotowanie klipu do publikacji np. w internecie lub na DVD.

Nasza oferta jest skierowana do firm, instytucji, samorządów, a także osób prywatnych. Ogrom możliwości i nasza pomysłowość pozwala nam zaoferować Państwu ciekawe usługi na dobrym poziomie ale w bardzo rozsądnych i konkurencyjnych cenach – każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wyceniamy wedle Państwa oczekiwań.

© 2015 Dronolot.pl - z powietrza i nie tylko. All rights reserved.